Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?

+11
EsRard
sLn
gölgeharamisi
diadem
Elise
Dora
L.I.Y.A.R
brc21
edwardbells*
Lord_Revan
Egeedward
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Twilight serisi hayatını nasıl etkiledi?
Aslında pek değiştirmedi...
Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_lcap5%Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_rcap
 5% [ 1 ]
Hergün kalktığımda keşke Bella ben olsaydım diye uyanıyorum dahası var mı? =[
Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_lcap11%Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Bella olmasam bile, Edward'ı bekliyorum. Kim olduğum önemli değil ben O'nu istiyorum, ah Eddie...
Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_lcap84%Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_rcap
 84% [ 16 ]
O kadar da sürüklemedi beni kitap ama türkçeye çevrilirse onlarıda okurum.
Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_lcap0%Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 19

YazarMesaj
Egeedward
Admin
Egeedward

Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? Empty
MesajKonu: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 12:27 pm

Hadi bakalım king
Lord_Revan

Lord_Revan

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 1:46 pm

Bu anket pek biz erkeklere göre olmamış. Hayatımı oldukça etkiledi ama seçeneklerdeki gibi değil. Very Happy
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 1:51 pm

Lord_Revan demiş ki:
Bu anket pek biz erkeklere göre olmamış. Hayatımı oldukça etkiledi ama seçeneklerdeki gibi değil. Very Happy

ah =[ üzgünüm =D.

tamam bakıyım birkaç tane seçenek daha ekleyebilecek miyim xD

x
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 7:31 pm

ah ah hayatımız değişti her anlamda xD
biliyorsun Egenaz'cım paranoyak olduk What a Face ne olursam olayım Bella gibi olamaycağım için (her anlamda..) ee ben bella olmayınca da Edward bana bakmayacağı için hmm, çık bakalım işin içinden Egee'm Razz xD
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 9:56 pm

edwardbells* demiş ki:
ah ah hayatımız değişti her anlamda xD
biliyorsun Egenaz'cım paranoyak olduk What a Face ne olursam olayım Bella gibi olamaycağım için (her anlamda..) ee ben bella olmayınca da Edward bana bakmayacağı için hmm, çık bakalım işin içinden Egee'm Razz xD

XD
haha evet doğru ama ben gene de edward'ı bekliyorum egenaz olarak,
stupid, stupid, stupid

=D
brc21

brc21

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 10:10 pm

Anketteki seçeneklerle sınırlı olarak değiştirmedi hayatımı twilight Very Happy fazlasıyla değiştirdi.. ciddi ciddi uzun bi süredir twilight ile yatıp kalkıyorum, edward bunun büyük bi bölümünü oluşturuyo tabi Embarassed Very Happy

ama ben 3. şıkkı seçtim. edward'ımı bekliyorum, olmazsa forks'a yerleşicem, vardır belki bi edward Very Happy
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptySalı Ağus. 05, 2008 4:40 pm

Değiştirmez mi =D Bir kitap okudum hayatım değişti tarzı bi değişiklik değildi ama çoooook şey değiştirdi. Ne ben Bella'yım ne Bella olabilirim ama her umutsuz genç gibi ben de Edward'ımı bekliyor(d)um=D Ehemmmm...Artık beklemiyorum.
Bi ara pc'deki bütün parolalarım cullen'dıRazz Allah razı olsun Egenaz sen bulaştırdın beni bu işe=D Ne zaman LOTR, HP, Twilight gibi seriler hayatıma girse hep yaşamak için bi nedenim olur=D Aman son kitap çıksın da ondan sonra nolursa olsun gibi =D Ama bu seriler bitince hep aynı şey oluyoooo='( Kalıyo insan ortada. HP ='( Çok özlüyorum ='( Ooooof of neyse. Önümüzdeki 5 yıl içinde yeni yeni Stephenie Meyerler çıksın ortaya. Bi serinin daha bitişini kaldıramıycam=(

En son melduci tarafından Perş. Ağus. 07, 2008 11:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptySalı Ağus. 05, 2008 11:49 pm

haha kendimi kötü hissediyorum ama xD
ciddiyim!
=[
berbat bişey çünkü çok garip...
Acayip seviyorsun ama yok! şaka gibi ya! olamaz yaaaa!!
Crying or Very sad berbat bir acı çekiyorsun ama sonra sanırım geçiyor...
umarım geçicek
Lord_Revan

Lord_Revan

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 12:14 am

Ah ah o duyguyu bir kaç kez yaşamışlığım olduğundan çok iyi anlıyorum (şu anda da yaşıyorum). En sevdiğin serilerden biri biter ve öle kalırsın ortada. Boşluğa düşmüş gibi. Hiç birşey yapamaz düşünemezsin bir süre. Sonra yavaş yavaş azalır ama düşünüyorum bu işkenceye değer mi. Sonra diyorum ki evet değer.
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 1:24 pm

Öhöm. Edward'ı beklemekteyim ama ne çare. Rolling Eyes
Hayal kırıklığıda var bende bi' yandan. O kadar harika bir şey ancak satırlar arasında kalabilir çünkü.
Ahh ahh Crying or Very sad
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 1:53 pm

Belki de gelmemesi daha iyidir, nebiliyim kendimi teselli etmeye çalışıyorum işte...
sonuçta gelicek olan kişi onun kadar mükemmel olamaycak.
ama yine de istiyorum !SadSad
hayallerimiz de kalması mı daha iyi, hayallerimzin bozulması mı?
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 1:59 pm

RPG yapan biri (kendim için) cidden zor bir soru.
Benimde öyle mükemmel bulduğum karakterlerim var.
İşin kötü tarafı mükemmel birini bekleyip te karşılaşmazsan şimdi içinde bulunduğun hayal kırıklığından daha kötü hayal kırıklığı yaşarsın.
En iyisi ya hallerinde yaşatıcaksın. Ya da hayal kurmayacaksın ki benim hayal kurmamak gibi bir olayım yok.
Fazla hayalperestim.
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 2:13 pm

Hayalpereset olmasak bu hayat çekilir mi acaba? Very Happy
gerçekten bir düşünürsek eminim burda buluna birçok kişinin hayatı hayaller üzerine kuruludur... Very Happy
ama haklısın acıtıyorda aynı zamanda...
Elise

Elise

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 3:25 pm

i chose the first one
if i could read turkisch, i would probably pic the right one, so i have no clue what i picked =D
this site is soooooooo nice btw! xD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 3:36 pm

Elise demiş ki:
i chose the first one
if i could read turkisch, i would probably pic the right one, so i have no clue what i picked =D
this site is soooooooo nice btw! xD

hahahahah!
my dear friend, my strawberry yoghurt ! I love you I love you
firstly thanks for the being a member of our website =] i just said about that and you started to register immediately! ^^ thank youu <3
well i think you chose the worst one though thats normal you havent read the books yet:/
but sure you'll find out soon the french or dutch one =]] and be a great twilighter! <3

xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 2:55 pm

hahaa Elise XDD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPerş. Ağus. 07, 2008 5:16 pm

Egeedward demiş ki:
hahaa Elise XDD
hadi ya ciddi misinn ???? tongue xD
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 12:02 am

ooof of bende edward istiyorum hatta robert bile yeter Embarassed I love you
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 3:30 pm

bende 3. şıkkı seçtim kim beklemez bir edward I love you cheers Very Happy
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 6:46 pm

diadem demiş ki:
ooof of bende edward istiyorum hatta robert bile yeter Embarassed I love you
aynen robert da güzel olurdu yani Razz bu arada 3. şıkkı seçtim
EsRard

EsRard

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 4:55 pm

3. şıkkı seçtim bende Very Happy
edward rüyalarıma giriyor artk kitaptaki gibi.. ama ismi farklı benjamin barker lol!
robert gibi değil ama ben hayalimdeki edwardı bekliyorum drunken
edward_luvers

edward_luvers

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 11:55 am

benim için de 3. şık cok uyuyor. hayalimdeki edward bi gün gelir diye umut ediyorum valla Rolling Eyes I love you
EsRard

EsRard

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 9:53 pm

ah ah ben buldum sanki Razz fazlamı abartıyorum ne drunken
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 8:18 pm

Tamamen değiştirdi hayatımı. Derslerde dalıp gitmeme tek neden bu kitaptır, hocalar dövücek beni. Ben kendi Edward'ımı beklemiyorum direk o Edward'ı istiyorum. Very Happy Very Happy Very Happy Hayalperestim biliyorum ya ^^ I'm in love with a fictional character lol!
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?   Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 8:46 pm

Phanessa demiş ki:
Tamamen değiştirdi hayatımı. Derslerde dalıp gitmeme tek neden bu kitaptır, hocalar dövücek beni. Ben kendi Edward'ımı beklemiyorum direk o Edward'ı istiyorum. Very Happy Very Happy Very Happy Hayalperestim biliyorum ya ^^ I'm in love with a fictional character lol!
aynen bütün gün arkadaşlarımla edward dan bahsediyoruz sonra ben derste dalıp gidiyorum Very Happy

Twilight serisi hayatını nasıl değiştirdi?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Twilight Soundtrack
» Twilight testi ^^
» Twilight t-shirtleri!
» Dergilerde Twilight