Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?

+4
diadem
Dora
edward_luvers
sLn
8 posters

En çok hangisini beğendiniz?
Twilight
Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_lcap100%Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_rcap
 100% [ 11 ]
New Moon
Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_lcap0%Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Eclipse
Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_lcap0%Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Breaking Dawn
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 11

YazarMesaj
sLn

sLn

Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? Empty
MesajKonu: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptySalı Eyl. 30, 2008 9:16 pm

bence bu ankete kitaplardan en az ikisini okuyanların oy vermesi daha doğru olur ama yine de siz bilirsiniz Very Happy
benim seçimim new moon u okumama rağmen twilight
edward_luvers

edward_luvers

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptySalı Eyl. 30, 2008 9:25 pm

aslında hepsi süper! ama ilk kitabın ayrı bi yeri var yani Cool Laughing
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 3:00 pm

Twilight afro
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 11:40 pm

hepsini okumadım new moonu biraz okudum sadece ama tüm kitapların özetlerini okudum her türlü spoiyi aldım stephenie'nin ağzından okumasamda bir fikrim var kitaplar hakkında
şiddetle twilight diyorum I love you
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 11:43 pm

diadem demiş ki:
hepsini okumadım new moonu biraz okudum sadece ama tüm kitapların özetlerini okudum her türlü spoiyi aldım stephenie'nin ağzından okumasamda bir fikrim var kitaplar hakkında

ah sen de kendni tutamayıp spoiler okuyanlardansın benim gibi Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyÇarş. Ekim 01, 2008 11:55 pm

sLn demiş ki:
diadem demiş ki:

tutmak ne mümkün Very Happy hatta o spoileri şeydanın yanında ağzımdan kaçırıp onunda her şeyi bilmesini sağlıyorum Very Happy forever spoiler geek
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 12:14 am

diadem demiş ki:
sLn demiş ki:
diadem demiş ki:

tutmak ne mümkün Very Happy hatta o spoileri şeydanın yanında ağzımdan kaçırıp onunda her şeyi bilmesini sağlıyorum Very Happy forever spoiler geek
ben okuduktan sonra pişman olmuştm ama olsun bilmemek daha kötü bi bakıma
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyCuma Ekim 03, 2008 1:51 pm

sLn demiş ki:
diadem demiş ki:
sLn demiş ki:
diadem demiş ki:

ben okuduktan sonra pişman olmuştm ama olsun bilmemek daha kötü bi bakıma
of en sevmediğim şeydir Smile tadı kalmıyor kitabın ama didem saolsun :puff:

bencede twilight Smile
EsRard

EsRard

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 9:46 pm

ben hepsini okumadım özetlerini bilmemeyi tercih ediyorum Smile
tabiki doğal olarak Twilight Razz
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 8:09 pm

Kesinlikle Twilight. Herşeyin ilki güzel Very Happy
decode.

decode.

MesajKonu: Geri: Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?   Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi? EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 10:15 pm

Son kitabı okumadım ve eğer yorumlardaki gibi evlilik, bellanın vampir oluşu, garip isimli ufaklığı düşünürsek fikrim okuduktan sonra değişebilir gibi geliyo study
Ama yine de şöyle bişey de var kitaplarda da filmlerde de her zaman ilk en güzel olmuştur.. 2 ve 3. kitapları okumama, 4.yü beklememe sebep olduğu için bile Twilight demek en doğrusu sanrm geek

Twilight Saga'nın en beğendiğiniz kitabı hangisi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dergilerde Twilight
» Twilight Soundtrack