Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Decode'a klip geldii.....

+3
gölgeharamisi
sLn
Phanessa
7 posters
YazarMesaj
Phanessa

Phanessa

Decode'a klip geldii..... Empty
MesajKonu: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptySalı Kas. 04, 2008 5:21 am

http://www.paramore.net/

Buyrunuz efenim klibi burdan izleyebilirsiniz. Müthiş olmuş bence Razz Razz Razz
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptySalı Kas. 04, 2008 5:51 pm

çok güzel olmuş bayıldm Very Happy
sağol paylaşım için
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptySalı Kas. 04, 2008 6:07 pm

aslında benim hayal ettiğim gibi bir klip değil Rolling Eyes kız çok oturaklı durmuş gibi geldi yani şarkının işitsel verdiği zevki görsel olarak tamamlayamamışlar Rolling Eyes ama kötü bi klipte değil tabiiv flower

- twilight -
- twilight -
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptySalı Kas. 04, 2008 10:24 pm

Hmmmm. vay be.
ne diyim. pek güzel olmamış. yani pek o heyecan yok şarkıda olduğu kadar ama neyse artık =D.
Hayley çok...düz olmuş. öyle duruyor. olmazki!
bu arada tüm sahneleri seyrettik neredeyse.
artık izlemediğimiz yeri yok diye düşünüyorum =D.
yakında tvde gösterirler he ?
bazı bölümleri çok basit olmuş cidden ama sevdim. sevmez miyim!

twilight twilight twilight

xox
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptySalı Kas. 04, 2008 11:34 pm

öncelikle gerçkten izlemediğimiz bir bölüm kalmadı resmen katılıyorum. Ama tabiiki bu durum birşeyi etkilemiyor yani insan izlemeden de durmaz değil mi? ki duramıyor da zaten bakılım belki vardır izlemediğimiz bölüm Very Happy
neyse klibe gelince bence de sade olmuş yani zaten böyle bir şarkının klibinin hayal edildiği gibi çekilmesi imkansız,
ama yine de beğendim. dediğiniz gibi nasıl beğenmeyiz?!
hayley'ye gelince evet sade olmuş ama sanırım orada acıyı hüzün yansıtmak için yüzünde pudradan başka birşey yok. Very Happy
ve bu mimiklerinden de anlaşılıyor bence.
ortam çok güzel olmuş ama Forks a mı gitmişler ne?! Razz >.<
sözün kısası sade ,eksik ama hoş olmuş.
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyPerş. Kas. 06, 2008 4:52 pm

Vuu Rolling Eyes
Eksik meksik... Bayağı hoş olmuş. Beğendim.
Hayley bence o haliyle de iyiydi. Sevdim.
Sade olmasını daha çok sevdim sanırım. Rolling Eyes
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyPerş. Kas. 06, 2008 6:50 pm

Klibin çekim şeysi çok güzel ama XD.
Hahah. Hayley tapılası kız ya.
drunken We're shooting the video in this... this... this forest xD.
eliyle de gösteriyor orda ahahahah.
ay hahah.
xDD.
bir de Twilight'ın TVlerde göstericekleri videoları varmış onları da myspace'den bulabilirsiniz.

TV fragmanları...

Decode'un kamera arkası..

Ve böylecene Bella'nın donuna kadar görmüş olduk =D.
hahah. görmek istemiyorduk oysaki. XD.
Edward'ınkini niden göstermiyonuz yau!

evet. haha. böyle işte xD.

xoxox
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyPerş. Kas. 06, 2008 9:22 pm

eveet eveeeet! hayley hayley! hayley! hayley!
çok tatlı yaa ^^ hemide cesurr Very Happy ben bile korktum o örümcekten he xD ben bile yalnız cooğğh cesurumm yaa >.< sokakta edward'ı arayacak kadar >.<

ve evet istemiyorum ya is-tee-mii-yoo-ruum!edward dururken hıh
ciddi anlamda bella süikasti planlamatayım duyurulur.
evet evet ciddiyim

xD
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyCuma Kas. 07, 2008 5:24 pm

haha kendi dediğime güldüm he.
''görmek istemiyorduk oysaki!'' haha.
hmm neyse artık seda'cım.
sen bella olsan neyse oynardın da bu sahnede eminim ben oynasaydım, dublör falan kullanmaları gerekirdi xD.
ben decode'un hayley'nin kafasını kaldırdığı o indirdiği yerleri sevmedim XD.
öyle yerleri için sevmiyorum bilmiyorum.
Twilight ta da öyle olmuştu.
Bella'yla Edward'ın parmakları dokunuyor, orda Edward'ın kafayı çevirişi harika zaten xD.
neyse artık çok konuştum =P.
HSM3'e gitsek mi he Seda'm?

belkim Twilight Trailer çıkar he?

twilight twilight twilight
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyCuma Kas. 07, 2008 10:07 pm

evet egee'm ya görmek istemiyorduk oysaki Very Happy gerçekten yani ne gerek vardı ???
edward'ın kibarca öpüşünü hayal ederken bella adeta bir kaplan gibi çocuğun sınırlarını zorluyor xD ya ben döverim bunu ya valla bak hadi egee'm geel dövelim Twisted Evil
önce de o olmayan poposuna vuralım! hıh
ben mi oynarım?! güldürme beni dostum ya x D işte o yüzden ne yapıyoruz bella süikastine insan topluyoruz sitenin tamami yeter mikine Question
aslında şu an onu tek başıma bile alt edebilecek güçte hissediyorum Twisted Evil parmaktan da zayıf yapraktan da cılız bir bir bilmiyorum bir şey o.

edward
edward
edward
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Decode'a klip geldii.....   Decode'a klip geldii..... EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 10:21 pm

aaaaah mükemmeldi I love you
bir sürü de spoi içeriyodu Very Happy
off edward istiyorum ben Sad

Decode'a klip geldii.....
1 sayfadaki 1 sayfası