Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sevgili günlük;

+3
Dora
eLLie
Egeedward
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Egeedward
Admin
Egeedward

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:25 pm

Haha,böyle de bir yer açayım dedim xD

alien
eLLie

eLLie

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptySalı Ağus. 12, 2008 2:25 am

Aahahahahahahahahahaah xD Oley !
Sevgili günlük,
Cok ilginc bi gündü..(Tabi ne demezsin T.T)
Bütün gün anime izledim. Breaking Dawn'da stres yaptı, okusam mı okumasam mı düsünüyorum.
İzlediğim bi anime yüzünden askı sorgulamaya basladım yine, ki bu cok tehlikeli bi durum xD Bu takıntım bi arkadasımın(benim icin bisi ifade eden bi arkadas) ask sadece 'yüzeysel' dir demesi üzerine basladı. Off of, gercekten öyle galiba... Dedim, sorgulamam sağlıklı değil, diye xD
Galiba Breaking Dawn'ı okumaya devam edeceğim...
Herkes yazlıkta ya.. Bu hafta dönücekler umarım, evde oturmayacağım bi dönseler !
Dora

Dora

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 11:15 am

Günlük;;
Canım sıkıldı gibi sıkıcı bir cümle kurasım geldi.
Canım sıkıldı demek bile canımı daha çok sıkmaya yetiyor.
Rüyamda Londra turu yaptım ve Twilight Serisini aldım. O.o
Anneme anlattım tepkisi kahkaha atarak gülmek oldu.
Başım çatlıyor.
TT_TT
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 15, 2008 5:39 pm

sevgili günlük;

bugnü moralim çok bozuktu ki hala bozuk sonsuz huzura kavuşmak için tabiiki gece olmasını bekliycem sonra aşağıda inip çimlerin üzerine yayıp o muhteşem gökyüzünü, ayın hep gördüğüm ama her gördüğümde ilgincime giden yüzünü ve tabiki benim en çok istediğim sonsuzluktan bana gözkırpan hayatımın büyük bölümünün anlamını oluşturan yıldızları izliycem. Gökyüzüne ilk baktığım anda sadece bir tane yıldız dikkatimi çekcek sonra diğer yıldızları çağırcam içimden hepsi birbir güzel yüzlerini bana göstercekler ve gökyüzünde kimsenin farketmediği kadar yıldız bulcam... Of inanmıyorum yıldızları düşünmek bile rahatlattı birde izliyor olsaydım şimdi..... I love you
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyC.tesi Ağus. 16, 2008 12:12 pm

sevgili günlük
bugün evde olmamam gerekiyordu kuzen kazığı yedim Crying or Very sad hain gelmedi annanemlere Sad kırk yılda bi elime karşı konulamaz bir fırsat çıkmıştı Crying or Very sad ama ben onu istemeyerek geri teptim Embarassed oooof of nedir benim bu çektiğim sanki evimiz biraz şehir merkezinde olsa olmazdı Evil or Very Mad aslında evimizden çok memnunum ama böyle şeyler olunca kendimi kötü hissediyorum nepıyım Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPaz Ağus. 17, 2008 10:50 pm

sevgili günlük
babam yat artık diye baskı yapıyo Evil or Very Mad ama ben bu vakitte hayatta uyuyamam Embarassed aslında o haklı çünkü yarın dershaneye gideceğim Sad of yine başladı dershane geçen sene iyiki gitmemişim okulu seviyorum ama dershane hiç çekilmiyo ya neyse kendi isteğimle yazıldım o yüzden gitcem dırdırı çekilmesede faydalarıda yok değil yani düşünüyorumda sekizinci sınıfta etütlere gitmeseydim evde hayatta ders çalışmazdım Rolling Eyes of ya okul bi başlasa dershaneye razıyım ben okul istiyorum okuuuuuuul Crying or Very sad sapık edebiyatçımızı bile özledim Rolling Eyes sözümü geri alıyorum o adamı hayatta özlemem biraz daha küçük atıp çatlak tarihçiyi bile özledim diyim ben bari Embarassed
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 2:55 pm

Sevgili günlük bugün arkadaşlarım bende:D bu arkadaşlara didem de dahil:d bide sümeyye var inş. onuda bu siteye üye yapcaz ama ben hala mod olamadığım için bu konuda biraz yavaş davranıyorum Twisted Evil Razz
Dora

Dora

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptySalı Ağus. 19, 2008 10:07 am

Günlük;;
Binbir türlü renkli hayallerin içine girip kaybolasım geldi.
Ee o zaman ben bi' gidip kaybolayım.
Tavsiyem sende git kaybol.
Renklerin arasında, sakin ve umutlu...
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptySalı Ağus. 19, 2008 1:31 pm

sevgili günlük;

artık umudumu yitirdiğim için beklemeyi kestim...
birde kendime kızgınım! ders çalışmaya karar vermiştim hâla bilgisayar karşısındayım Evil or Very Mad
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptySalı Ağus. 19, 2008 8:43 pm

sevgili günlük,
dün şeydalara gittik. gerçekten güzeldi. şeydanın küçük kardeşi çok tatlı hiç ablasına çekmemiş Razz dönerken yeni ayakkabım ayağımı vurdu Sad şimdi dışarı çıkamıyorum çok sinirim bozuluyo Rolling Eyes günlük bana iyi bi krem bulabilirmisin Sad çünkü yarın dershaneye gitmem lazım. eğer gitmezsem babam kızar ama doğru düzgün yürüyemiyorum bile Evil or Very Mad neyse babam halden anlar zaten dershanenein saatini bile bilmiyorum afro
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 3:26 pm

sevgili günlük,
bugün sebebini bilmediğim bir mutluluk var içimde Very Happy gülmek kahkaha atmak istiyorum lol! dünkü psikopatlığımın üstüne iyi geldi yav afro ruh halimin neye göre değiştiğini artık anlayamıyorum Smile ha bire değişip duruyo scratch dün çok moralim bozuktu dündden beri bunu değiştirecek bişi yaşamadım ama bugün çok mutluyum Very Happy galiba aklımı kaçırıyorum Very Happy ben ilacımı biliyorum ya neyse afro neyse ya şimdi gidiyorum bir bardak süt alıp gelicem çok canım çekti afro
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 4:41 pm

sevgili günlük

artık beklediğim şey değişti.. bekleme amacım değişti beklemekle bir şey elde edemeyeceğimi anladım :d ama başka bir şey beklemeye başladım umarım bundada hayal kırıklığına uğramam ne olursa olsun hayat güsel:D
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 6:50 pm

sevgili günlük,
okulun açılmasına çok az kaldı. her ne kadar okul geçen seneki gibi olmıcak olsada güzle olacağına eminim. sınıfta bazı gereksiz insanlarda olmasaydı okulun hiç bir fazlası olmazdı. sanırım onlara da alışmak zorundayız. zaten bu yıl bulaşmamaya karar verdik. gerçi onlara biz bulaşmıyoduk ama bulaştığımız başka insanlar vardı. zaten o insanlara artık istesekte bulaşamayız. zaten iztemeyiz yani niye isteyelimki. onuncu sınıf olmanın en güzel yönü artık çöm olmamak. gerçi biz zaten boydan kurtarıyoduk ama en azından şimdi bizim ezebileceğimiz insanlar olacak okulda afro lol!
Dora

Dora

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 22, 2008 9:43 am

Günlük;;
Film izleyeyim ben.
Öykk gene o hapı içtim.
Çikolatalı bir şeyin bu kadar midemi bulandırabileceğini hiç düşünmezdim.
Kendime sırt çantası almak istiyorum ama annem bir sürü çantam olduğunu düşünüyor.
Pöff -_-
Banane...
Para biriktirmeliyim.
Bu haftalığımı harcamadım.
Bir dahakinide harcamazsam alabilirim. Rolling Eyes
Kırtasiye alışverişlerini seviyorum nedense. ^^, Bana huzur veriyorlar.
Belkide yazı yazmayı sevdiğimdendir.
Kalem kutuma baktım da; bir ton kalemim var.
Ama yinede bir iki tane alabilirim. Very Happy Yalnız o kalem kutusu kafa yarar. Laughing O kadar çok kalem var ki içinde.
Araya bir kaç kitapta sıkıştırırım bu okul alışverişinin.
Okul başlıyor günlük. Şenlik var. afro
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 22, 2008 6:01 pm

sevgili günlük,
gittikçe heyecanlanıyorum. nasıl bir heyecandır bu anlamadım. sanki yarın kitaplar gelecek, ertesi gün okul açılcak, sonraki gün twilight sinemalarda, sonraki günde harry potter. of ama okul açılınca en azından alışana kadar bir süre sinirlerim bozuk olucak biliyorum. bu yüzden şimdiden kendimi alıştırmaya çalışıyorum. ama gerçekten çok zor. okul o kadar değişecekkii. yeniler gelicek, eskiler gidicek... sınıfımızın yeri değişicek, sınıftaki bir iki kişi tm ye geçicek ama asıl geçmesini istediğimiz kişi geçmeyecek. yavaş yavaş düzelioyrum, alışıyorum galiba. yada alışmayı umuyorum. ne hissettiğimi bilmiyorum. şu an tutunduğum tek şey twilight. o da olmasa napardım bilmiyorum. iyiki varsın stephenie meyer. Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 22, 2008 7:52 pm

sevgili günlük;

bugün çook mutluyum. Neden bilmiyorum ama öyleyim işte. Şiir yazasım var:d ilham geldi... Very Happy aynı zamanda ficime yorum gönderen herkesi öpmek istiyorum :d birde kendime bir aferim demek istiyorum. İnsanlara ne kadar değer vermem gerektiğini öğrendim:D
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 11:39 pm

sevgili günlük:
galiba gerçekten çıldırdım. iki gündür korkunç rüyalar görüp uykumun ortasında uyanıyorum. rüyamda bi vampir var. edward a benziyo ama korkunç görünüyo. aslında tanıdığım olan bir insanı vampir olarak görüyorum. yeşil gözleri rüyamda simsiyah. ve teni ışık saçıyor. hatta bu rüyayı ilk gördüğümde bir elma vardı işin içinde. gerçekten kafayı yedim. bi kitabı üç kere okursan olacağı bu. ama hala okumak istiyorum. ikinci kitaba başlamadan bi kere daha okusam fena olmaz yani. uf gerçekten kafayı yedim. uyumaya korkuyorum. çünkü yine o rüyayı görücem. korkarak uyanmak çok kötü bişeymiş. pale
Egeedward
Admin
Egeedward

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 29, 2008 6:16 pm

Mh, selam...
Hayatım bok gibi biliyor musunuz?
Telefonum çalındı. sırf ondan değil de, bir küçücük karar bu kadar büyük bir bedelle ödenmemeli bence. Kınıyorum seni Tanrı, eğer ordaysan gerçekten bilemiyorum nasıl izin verdin artık. Sağol, hayatım 2 gün boyunca güzel gitmediği için.
Peki öyle olsun.
Lord_Revan

Lord_Revan

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyCuma Ağus. 29, 2008 6:28 pm

sevgili günlük;
Gerçekten korkutucu bir rüya gördüm. Hayatımda hiç bukadar ani uyandığımı hatırlamıyorum. Rüyamda bana tren çarptı. Hissettim resmen. Benim ne işim var rayların ortasında. Yok ben bi elimi yüzümü yıkayım açılayım en iyisi. Hala kalbim nasıl atıyor. Çok gerçekçiydi. affraid
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPaz Ağus. 31, 2008 12:38 am

sevgili günlük:
okulun açılmasına yalnızca sekiz gün kaldı. daha etek almam lazım. eteğim çok kısalmış. ne uzayıp duruyosam hala. çıldırcam. of okulun açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum. ilk günü hayal etmeye çalışıyorum. sınıftakilerle görüşcez filan. sora şeyda, sümeyye ben yine kafamıza göre takılmata başlıcaz. çölere bakıp gülcez. geçen sene bizde böleydik diye. vayy be. zaman ne kadar hızlı geçiyo. oula bu yıl gelenler çok şanslı. çünkü kimin yerini aldıklarının farkında değilller. bende onların kimin yerini aldıklarını farkında olmamak isterdim. bu duruma düştüğüm için kendime acıyorum. off çok kasvetli bi yazı oldu içim karardı. gidiyom ben sora görüşürüz günlük. bb
Dora

Dora

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 7:01 pm

Günlük;;
Herşeyin içine edeliyor.
Bıktım ya.
Valla bıktım.
Kısa bir tatil sözü.
Bir hafta.
Ama hayır.
Verilen sözler unutulur, tutulmaz.
Anlayamıyorum ben bu insanları ya.
Anlayamıyorum.
Saçmalamak istiyorum bolca.
Ona bile izin vermiyorlar.
Çekin ellerinizi üzerimden!..
Yeter!..
Müdahalelerinizden, kısıtlamalarınızdan bıktım. Beni daha iyi yapmaya çalışmanızdan, tatminsizliğinizden de.
Korkuyorum sizden.
Yakında yüce bir varlık olmamı falan da istersiniz.
Ne yaptım ben size bu kadar?
Niye düşmüyosunuz yakamdan?
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:52 am

sevgili günlük;

bugün içimde büyük bir beklenti vardı yani normal sonuçta zaten bir şeyi bekliyorum Rolling Eyes anneannem şu an ciddi şekilde hasta ve teyzem onu görebilemk için uçakla istanbuldan buraya geldi. Teyzemin yanımda olması benim için genellikle huzur verici bir şey oluyor Very Happy birde teyzemi karşılamak için hava alanına gittiğimizde babam orada bir arkadaşıyla karşılaştı. Adam dil okulu için oğlunu amerikaya göndermiş ve şimdide onun gelmesini bekliyormuş babamda bana dönerek "eğer beni dinlemiş olsaydın şimdi bende senin ingiltereden dönüşünü bekliyor olacaktım" dedi. Evet geçen sene babamın dilimi çok geliştirmem yönündeki tüm ısrarlarını geri tepmiştim (halbuki sonunda ingilterede bir tatil vardı Rolling Eyes ) ama şimdi bu şansları geri istiyorum Rolling Eyes umarım geri kazanabilirim.. Twisted Evil
diadem

diadem

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 10:55 pm

sevgili günlük:
o kadar mutluyum ki kelimelerle ifade edemiyorum. bu sanki okula gidip aradığını bulmak giib bişi. o zamanda ancak bu kadar mutlu olabilirdim heralde (belki biraz daha fazla olurdu ama bunu bilemem) of kitapları okşayıp sevmek istiyorum. o kadar güzel görünüyorlarki. ay okulda açılıyo. insan elindeki mutlulukları değerlendirse sevinecek ne kadar çok şey var yaa. of sevgi kelebeklerine döndüm. bu kadar mutluluk sağlığa zararlı. bari mutsuz biten bi aşk filmi filan izleim sonra bu mutluluğun üstüne büyük bi hayal kırıklığı filan yersem kötü olurum yoksa Razz
Dora

Dora

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 11:15 am

Günlük;;
17 yaş tuhaf bi' yaş gibi geliyor nedense.
Bunun Twilight'la bir ilgisi var mı anlayamadım.
Ocak'a 16 olucam.
Tuhafım işte.
Okul açılıyor be günlük.
O da ayrı tuhaf etti beni.
scratch
sLn

sLn

Sevgili günlük; Empty
MesajKonu: Geri: Sevgili günlük;   Sevgili günlük; EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 10:35 pm

sevgili günlük,
bugün içim içime sığmıyor sanırım okul öncesi aklımı tamamen kaybettim bütün gün gezerken beni gören insanlar bana deliymişim gibi baktı büyük olasılıkla durmadan gülmemden Razz ama elimde değil sanırım okul başladığında depresyona giricem hadi hayrlısı
ah okul hiç açılma seni hiç özlemedim uzak dur ama dinleyene tabi Sad

Sevgili günlük;
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki