Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

boşlukları tamamla:d

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

boşlukları tamamla:d - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 4 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 11:40 am

al işte sana elma alalım dedim unuttuk gerçi kurdelada olur ne de olsa dna şekli vermeye çalışacağız yada kitap arasına koymak için karanfil mi alsak piyonda da olabilir ama breaking dawnda önde duran taş şah

iyice....saçma....okul.....ders.....delircem.....umarım.....puff
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 4 EmptyPerş. Ekim 02, 2008 12:33 am

iyice manyak oldum saçmalama nöbetlerine giriyorum okul yüzünden oldu hep bunlar bide derslerle kafayı bozdum delircem galiba umarım bi işe yarar çalıştıklarım eğer yarazsa puff

uyku..........................lazım.......................erken.............................babam.....................okul..................gider Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: boşlukları tamamla:d   boşlukları tamamla:d - Sayfa 4 EmptyPerş. Ekim 02, 2008 6:58 pm

uyku uyumam lazım yoksa erken kalkamam ve babam kızar okula da gidemem ve dersler gider Sad Smile

sessizlik....şiir.....roman....sevgi.....haykırmak......susmak.....

boşlukları tamamla:d
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4