Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?

+2
diadem
gölgeharamisi
6 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? Empty
MesajKonu: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 12:58 pm

bu yazdığınızı okuyacak olsaydı (kişi önemli değil arkadaş,aileden biri...) ne söylemek isterdiniz
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 12:58 pm

öf yha git başkalarına anlat bu yalanlarını Evil or Very Mad
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 3:18 pm

yani biliyorum suçlu benim ama sende az işkence yapmadın bana şimdi de bi kere karşıma çıkmıyon ayıp yaa Sad
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:13 pm

iyi git bakalım gün gelir bende giderim!
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:43 pm

kardeşim bulaşma ona yoksa ben sana bulaşacam Twisted Evil artık bi önemi yok zaten bulaşamazsın
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:15 am

hayat devam ediyor Twisted Evil
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 6:57 pm

galiba kafayı yiyorum ve tek sebebi sensin Evil or Very Mad üf niye kızıyorumki sanki senin suçun Sad Rolling Eyes
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 9:12 pm

sanırım ben suçluyum Rolling Eyes Shocked Embarassed Sad
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 5:54 pm

Bunları sanırım 2 yıl sonra yüzüne de söyliycem. Söylemeliyim ki hayatımı mahvettiğini görsün artık.
1- Gerçekten bi şeyler vardıysa neden çabuk davranmadın? 2 günlük crush'ına saçma sapan mesajlar atabilen insansın o zaman bana neden gelmedin? 2- Bi şeyler yok muydu? Hiç mi? O zaman niye öyle davrandın? Sadece bana mı, arkamdaki 100 kişiye de aynı şeyleri düşündürttün. Hala da düşündürüyosun. Mal mısın aptal mısın bilmiyorum ki?! 3- Madem her şey bu kadar ortada, madem var(dı) bi şeyler, neden başkasını ayarlamaya çalıştın, kendisi gelseydi adam gibi! 4- Bacım macım kardeşim filan ne demektir?!! Ne bacısı ne kardeşi? Güldürme beni!! Saçma sapan konuşma. 5- Hadi diyelim boşverdin bi şeyler vardıysa bile unutmak zorundaydın devam etmek zorundaydın. Be akılsız kafa, gidip gidip o kızı mı buldun unutmak kafandan atmak veya sadece zaman geçirmek için? Ya da amacın her neyse işte. O kızın o amaçları gerçekteştirmeye yeteceğini hiiiç sanmıyorum, boşa zaman harcıyosun. 6- B*k kafalı sersemin tekisin, ama gerçekten iyi birisin, iyi bi arkadaşsın, iyi bi sevgili de olurdun -hatta süper bi ikili olabilirdik- ;;; ama, herneyse, geçti gitti, ben sana kısa bi süre aşık oldum. Ama o kadar.

Ehem ehemmm... Kurtarıcılarım HER ZAMANKİ gibi Erhan & Barış (:
Seviyorum lan sizi!!! cheers

afro
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:31 pm

Üzgünüm. herşey için ama telafi edicem.
yarın gelirsen herşey çok güzel olacak emin ol.
dünyanın en güzel hediyesini vericem.
(tom değil ama =(((,Elise'de değil =((( ama güzel bişey Very Happy)

XO.
E
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptySalı Ağus. 26, 2008 7:43 pm

Orda beni görmeni isterdim,sensiz o kadar mutluydum ki<3. Aşık değilim ama olabilirim<3. Artık eski ben asla olmıycak. Şükürler olsun ki o otele gitmişiz<3. Nerdeyse hayatım değişti diycem.
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptySalı Ağus. 26, 2008 9:48 pm

hayat devam ediyor.. durmak istersen ne diyim? sen bilirsin!!
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 11:08 pm

if you looveee mee wont you leeet me knooww xD
Violet Hill <3

hmm,herneyse sanırım ölücem :]

X
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:59 am

oh oh iyi uykular.. birde yazık ya acır gibi oldum sana Sad
aliye

aliye

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:47 pm

geçmişe ne bakıyorsun ki? geleceğe bakkkk
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:56 pm

sen kimsin ya???
aliye

aliye

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 4:00 pm

ya ne biçim arkadaşsınız yordunuz bütün gün benii
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPaz Eyl. 28, 2008 8:59 pm

utanmıyo musun bu kadar ödev vermeye adam!!
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPaz Ekim 05, 2008 9:17 pm

okullar bence bu sene hep tatil olmalı lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 4:50 pm

altına en lüksünden araba çekip kış günü güneş gözlüğüyle gezmekle olmuyor bu işler başka kapıyaaa Evil or Very Mad
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?   şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin? EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:59 pm

özledim seni klasörfobilim XD.

şu an okuyor olsaydı ne söylemek isterdin?
1 sayfadaki 1 sayfası