Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Üstteki üyeyi öldür

2 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Üstteki üyeyi öldür Empty
MesajKonu: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 5:49 pm

üstteki üye için cinayet planı kurun Twisted Evil
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 8:14 am

sana sanal a yapıp tuzak kurarım Very Happy sende atlarsın zaten bi nevi ölüm saayılır:D
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 10:53 am

ben önce senin vücudundaki tüm kemikleri kırarım sonra parçalara ayırıp bi sandığa doldururum ve titanicin battığı sulara atarım lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 9:11 pm

bende seni konyadaki kulenin 42. katından atarım (neden konya plakası 42 ki? keşke 81 olsaydıda binamız 81 katlı olsaydı o zman didemi ordan atmak daha zevkli olurdu Razz)
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 10:08 pm

ben seni döve döve öldürcem
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Üstteki üyeyi öldür   Üstteki üyeyi öldür EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 11:42 am

eğer kitaplarımı bir kaç gün içinde bana vermezsen plan bile yapmadan zaten direk üsttekini öldürcem Razz

Üstteki üyeyi öldür
1 sayfadaki 1 sayfası