Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

önceki hayatınında neydin?

5 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

önceki hayatınında neydin? Empty
MesajKonu: önceki hayatınında neydin?   önceki hayatınında neydin? EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 4:03 pm

konu saçma gelebilir (şahsen bana öyle geldi:D) ama sonuç güzel merak ettim herkes önceki yaşamınde neymiş Razz

http://www.kuizz.com/quizler/quiz.aspx?id=308&t=%u00d6nceki+hayat%u0131nda+kimdin%3f

ben mısırda işçi çıktım Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: önceki hayatınında neydin?   önceki hayatınında neydin? EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 9:15 pm

alakam yok aslında ama sanırım son soruya giysilerim dediğim için haremde bir güzel çıktım afro
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: önceki hayatınında neydin?   önceki hayatınında neydin? EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:41 pm

AHAHAHA tam ben Razz

aristotalesin öğrencisi
bu bilgelik gösteriyorki eski yunanın filozof okullarından birinde okuyan bir öğrenciydiniz...
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: önceki hayatınında neydin?   önceki hayatınında neydin? EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 5:02 pm

Egeedward demiş ki:
AHAHAHA tam ben Razz

aristotalesin öğrencisi
bu bilgelik gösteriyorki eski yunanın filozof okullarından birinde okuyan bir öğrenciydiniz...

ahaha banada aynısından. lol!
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: önceki hayatınında neydin?   önceki hayatınında neydin? EmptyCuma Eyl. 05, 2008 3:47 pm

savaş kahramanı
bu cesaret ve bu strateji gösteriyorki önceki hayatınızda, savaşları kazanan, onbinlere önderlik eden bir kahramandınız.

wayy Razz

önceki hayatınında neydin?
1 sayfadaki 1 sayfası