Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tüm çalışmalar buraya ;)

5 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

tüm çalışmalar buraya ;) Empty
MesajKonu: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:44 pm

ilk öncelikle bu bölümü açtığı için Egenaz'a bol bol teşekkürler:D

evet artık yazı çalışmalarımızı koyacağımız bir bölümümüz oldu buraya tüm üyelerden bir kaç çalışma bekliyoruz Wink yazamıyorum diyip kaçmak yok Razz
Yalnız bu bölüme gönderilen hikayeler ve şiirler tamamen gönderen kişiye ait olmak zorundadır, başka şair ve yazarların ürünleri edebiyat bölümüne konulmalıdır!
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:47 pm

çalışmalarınızı kendinize ait bir başlık açıp okuyucularınıza sunabilirsiniz (ldhdlkhfd!!)

Very Happy
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 4:46 pm

Egenaz çok sağol. afro
:alkış efekti:
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 8:14 pm

Ödül kazanmış ingilizce bi hikaye koyim mi:)
Ama sadece isterseniz;)
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 8:29 pm

tabi tabi isteriiz:D ingilizce türkçe farketmez şimdi ingilizce sonra birde türkçesini koyarsın Wink Razz
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 9:03 pm

Türkçesi yok ki:) İngilizce yazdım. Yarışma İngilizce Öykü Yarışmasıydı çünkü.

Eh buyrun bakalım. [Gülmek yok!! Döwerim:D]

https://fanpiresturkey.yetkin-forum.com/calymalarymyz-buraya-f15/ladyinred-tum-calymalary-t84.htm#3087

En son Lady in red tarafından Perş. Eyl. 04, 2008 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 10:29 pm

wow gerçekten çok güzeldi gerçekten ingilizcen de kusursuz çok yeteneklisin
ne zaman ödül kazandı hikayen?
edit: bi de acaba one tree hill mi izliyosun merak ettim Very Happy
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 2:58 pm

Tam da silicektim ben bu post'umu.
Her zaman için böyle olur bana hikayeni koy koy derler sonra günler geçer kimse okumaz.
O yüzden binlerce kez teşekkür zamanını ayırıp okuduğun için, bende daha neler var eheh:D
Evet izlemem mi isimler One Tree Hill'den görüldüğü gibi:)
Mart 2008'de ödül kazandı ödül de pek bi şeye benzemiyodu ya neyse:D
Tekrar sağol sLn okuduğun içinn=]
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 3:13 pm

meldacım neden öle düşünüyosun ki? Ayrı bir başlık açmamışsın benim haberim bile yoktu koyduğundan dün akşam farkettim okumaya çalıştım ama ingilizcem biraz zorladı sözlük gerekli oldu Suspect (twilightı nasıl okucam bilmiyorum Rolling Eyes ) ama emin ol çevirmeyi bitirebildiğim an Very Happy yorumunu yapıcam (aynı zamanda benim hikayeyede yorum yok ama Very Happy alıştıkça buraya yorum gelecek ben inanıyorum Laughing)
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 7:19 pm

gölgeharamisi demiş ki:
meldacım neden öle düşünüyosun ki? Ayrı bir başlık açmamışsın benim haberim bile yoktu koyduğundan dün akşam farkettim okumaya çalıştım ama ingilizcem biraz zorladı sözlük gerekli oldu Suspect (twilightı nasıl okucam bilmiyorum Rolling Eyes ) ama emin ol çevirmeyi bitirebildiğim an Very Happy yorumunu yapıcam (aynı zamanda benim hikayeyede yorum yok ama Very Happy alıştıkça buraya yorum gelecek ben inanıyorum Laughing)

bana hep aynı şey oluyo güzelim sorun değil alıştık artık;) ayrı bi başlık açmam gerektiğinden haberim bile yok bi tanecik öykü için başlık açmak saçma geldi,ama öyle diosanız öyle yaparız Very Happy
senin hikayen nerdeydi bekle hemen okuyorum:D
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: tüm çalışmalar buraya ;)   tüm çalışmalar buraya ;) EmptyPerş. Eyl. 04, 2008 9:43 pm

Lady in red demiş ki:
Tam da silicektim ben bu post'umu.
Her zaman için böyle olur bana hikayeni koy koy derler sonra günler geçer kimse okumaz.
O yüzden binlerce kez teşekkür zamanını ayırıp okuduğun için, bende daha neler var eheh:D
Evet izlemem mi isimler One Tree Hill'den görüldüğü gibi:)
Mart 2008'de ödül kazandı ödül de pek bi şeye benzemiyodu ya neyse:D
Tekrar sağol sLn okuduğun içinn=]
gerçekten hiç önmli değil çok güzel yazmışsın bi de sonu hiç tahmin ettiğim gibi bitmedi beni şaşırttı diğer hikayelerinde de başarılar Very Happy

tüm çalışmalar buraya ;)
1 sayfadaki 1 sayfası