Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ne tarz kitaplar okuyorsunuz?

+6
edwardbells*
eLLie
diadem
Egeedward
Lord_Revan
gölgeharamisi
10 posters
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

ne tarz kitaplar okuyorsunuz? Empty
MesajKonu: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 3:56 pm

genellikle ne tarz kitaplar okuyorsunuz?

ben genelde bilim kurgu, gerilim ve cinayet romanları okurum WinkVery Happy
Lord_Revan

Lord_Revan

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 8:12 pm

Fantastik, Bilim-kurgu, Aşk-romantik, Biyografi, Psikolojik ve anı kitapları okurum genelde.
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptySalı Ağus. 26, 2008 3:09 pm

Sanırım çoğunlukla fantastik ve romantik
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 11:35 am

bende fantastik ve romantik tercih ederim he birde macera yani macera derken dan brownvari kitaplar Very Happy
eLLie

eLLie

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyÇarş. Ağus. 27, 2008 2:24 pm

Sıkmayacak herseyi okurum ..
Kötü bir alıskanlık olarak kitabı bastan beğenmedim mi bırakırım.
Fantastik bilimkurgu, dram, romantik, korku(bazen, hic belli olmaz okuyup okumayacağım ama alırım kitabı xD), sanatla ilgili herseyi okuyabilirim, müzikle ilgili de okuyabilirim, sanırım her türü okuyabilirim ama söylediğim gibi sıkmaması lazım ve icinde az biraz romantizm olması lazım xD
edwardbells*

edwardbells*

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyC.tesi Ağus. 30, 2008 4:42 pm

evet evet içinde mutlaka aşk,romantizm olmalı. eğer varsa hertür kitap olabilir
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptySalı Eyl. 02, 2008 9:54 am

eLLie demiş ki:
Sıkmayacak herseyi okurum ..
Kötü bir alıskanlık olarak kitabı bastan beğenmedim mi bırakırım.

Evet ya bende öyleyim. Zaten kitapların genelde başı sıkıcı olur. Bende atarım bir kenara. Sonra tekrar okuyayım derim. Gene baştan başlarım gene bırıkırım. Kısır döngü olur.
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptySalı Eyl. 02, 2008 7:40 pm

Favori tarzımı bulana kadar baya zaman geçti:) İlkokul-ortaokulda daha çok günce tarzı kitaplar okurdum,ya da Gülten Dayıoğlu-İpek Ongun tarzı diyeyim. Ama 2002 yılında Stephen Babamızla tanıştım:) Eh doğal olarak korku tarzına geçiş yaptım,bir ara o kadar çok bu tarz kitap okudum ki psikolojim bozuldu:D Bir dönem yasaklandı bana Stephen okumak. O ara polisiye/gerilim tarzı kitaplara sardım. Grange, Maxime Chattam, Dan Brown filan. Arada "normal" kitaplar da okuyordum tabii V.C. Andrews'ten filan:] Klasik okumuşluğum bile vardır,o da sırf ÖSS içindi [not: işe yaramadı=D]. Artık tarzımı tam olarak biliyorum: Korku & gerilim & polisiye & macera. Az biraz da fantastik,Harry Potter ve LOTR'a haksızlık olmasın:)
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 6:53 pm

genellikle fantastik kitaplar okumuşumdur mesela hp hayranıyımdır ama macera da güzel romantik kitaplara hiçbi zaman yanaşmamama rağmen twilight a takılıp kaldm ne hikmetse Very Happy
edward_luvers

edward_luvers

MesajKonu: Geri: ne tarz kitaplar okuyorsunuz?   ne tarz kitaplar okuyorsunuz? EmptyPerş. Ekim 02, 2008 6:32 pm

fantastik ve içinde aşk olan bütün kitapları okurum Laughing

ne tarz kitaplar okuyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-