Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
diadem

MesajKonu: Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown   Çarş. Ağus. 27, 2008 2:41 pm

Çok eski gizli bir kardeşlik örgütü. Dünyayı yok edecek ölümcül yeni bir silah, akıl almaz bir hedef.

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon efsanevi gizli örgüt Illuminati'nin -Galileo zamanından beri Katolik Kilisesi'nin bağnaz inançlarını lanetleyerek bilimin yararlarını yücelten- hala faaliyette olup cinayetler işlediğini öğrenince şok geçirir. Parlak bir fizikçi olan Leonarda Vetra cinayete kurban gitmiştir. Tek gözü oyulmuş ve göğsü örgütün sembolüyle dağlanmıştır. Bilim adamının son buluşu güçlü ve çok tehlikeli enerji kaynağı karşımadde çalınmış ve yeni Papa seçiminin gerçekleşeceği gün Vatikan Şehri'nin altına saklanmıştır. Langdon, Vetra'nın meslektaşı ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile medeniyeti yok olmaktan kurtarmak amacıyla Roma sokaklarında, kiliselerde ve katakomplarda soluk soluğa koşuşturarak 400 yıllık izi sürerek Illuminati'nin izini bulmaya çalışırlar.

Okuyana kitap dediğin böyle olur dedirten bir kitap insan bir kere eline aldığında bir daha bırakamıyor geçen sene filmini çekmek istemişler ama vatikan izin vermemiş zaten film kitapla aynı tadı asla veremez okumayana hiç vakit kaybetmeden almasını öneririm

But you think that I can't see
What kind of man that you are
If you're a man at all
Well I figure this one out on my own
I'm screaming I love you so
My thoughts you can't decode
Kullanıcı profilini gör
Lord_Revan

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown   Cuma Ağus. 29, 2008 6:34 pm

Dan Brownun en güzel kitabıdır bence. Artık bu kitapla aşmıştır, olaylar gözümüzün önünde ceyeran etmiş gibi birşey olmuştur. Romaya gitmeden bizi Romayı görmüş gibi yapmıştır. Zaten aksiyon, kurgu, heyecan hatsafhada. Hele benim gibi sanattan hoşlanan, gizemi seven bir insan için bulunmaz nimetti okuduğum zaman.

Kullanıcı profilini gör
sLn

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown   Çarş. Eyl. 03, 2008 10:13 pm

sanırım bu kitap bana göre değil di ki başladığım gibi bıraktım okuyasım gelmedi ama beğenen beğeniyo onların da bi bildiği var heralde Rolling Eyes
Kullanıcı profilini gör
diadem

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown   Çarş. Eyl. 03, 2008 10:41 pm

sLn demiş ki:
sanırım bu kitap bana göre değil di ki başladığım gibi bıraktım okuyasım gelmedi ama beğenen beğeniyo onların da bi bildiği var heralde Rolling Eyes

dan brown ın kitaplarında şöle bişi var ilk 50 sayfası çok sıkıyo ama onu atlattıktan sonra kitabı elinden bırakamıyorsun bende da vinci şifresinde çok sıkılmıştım mesela

But you think that I can't see
What kind of man that you are
If you're a man at all
Well I figure this one out on my own
I'm screaming I love you so
My thoughts you can't decode
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown   

Melekler ve Şeytanlar - Dan Brown
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası