Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Twilight rozet & tshirtleri isteyen??

+7
sLn
april.rain
diadem
Dora
edwardbells*
gölgeharamisi
Egeedward
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 1:36 am

Kitiara demiş ki:
diadem demiş ki:
Kitiara demiş ki:
diadem demiş ki:
ben edwardın piyanolu resmini bastırcam babamın yanında giyemem ama zaten diğerine kızma olasılığı yüksekti yani ilin oğlanının benim tişörtümün üstünde işi ne lol!

Ahahah lol! Babalar kıskanç oluyor ya. Benimki de öyle. Posterlerimi sökücek yakında duvardan. Shocked

yok ya kıskançlıktan diil babamınki ama biraz garipser öle şeleri mesela odamdaki panoda yazan yazılarada kınayan gözlerle bakar (hep bella'yla edward'ın diyologlarını filan yazarım) Very Happy

Very Happy Very Happy O açıdan babam bana alıştı xD Sadece akrabalar tuhaf hallerimi benimseyemediler daha. lol!

ben akrabalarımı bile alıştırdım Very Happy zaten tuhaf bi kız olduğum için kimse yaptığımı sorgulamıyor Suspect Razz lol!
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 2:29 am

aynen benim akrabalarımda pek tınmıyo hp den sora alıştılar lol!
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 07, 2008 2:40 am

birde ben genelde odama almıyorum aldıklarımda Very Happy öle önemli kişiler oluo ve beni tanıyolar eğer tersliyecek olurlarsa sonları ölüm bile olabilir Very Happy o zamanki acı verme isteğime bağlı geek
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 8:18 pm

Bana alışamadı akrabalar. Zaten bize pek gelen olmaz. Genelde biz gideriz. O zamanlar da pek konuşmam göstermem kendimi. Rolling Eyes
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 11:09 pm

evet bugün rozetlerimizi bastırdık cheers yakında tişörtüde halledeceğiz umarım Rolling Eyes
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 12, 2008 6:54 pm

ahh evet bastırdık o kadar güzellerki çantamdan gülümsüyorlar bana Cool
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 23, 2008 7:20 pm

ben hala takamadım çantama tişört işide uzadı gitti 5 şubesi olan dükkanı bulamadık Rolling Eyes bu arada şubelerinden birisinin her sabah önünden geçiyormuşuzda ben farkında değilmişim Very Happy bir sabah inip servisten resmi vercem Very Happy
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 5:50 pm

diadem demiş ki:

birazcık geriden geliorum sanırım ama rozetleri nerde bastırdınız Very Happy tişört yaptırdım bende ama rozetli beceremedim sanırım bi türlü Very Happy
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 6:19 pm

april.rain demiş ki:
diadem demiş ki:

birazcık geriden geliorum sanırım ama rozetleri nerde bastırdınız Very Happy tişört yaptırdım bende ama rozetli beceremedim sanırım bi türlü Very Happy
tişört mü yaptrdn hemen nerden yaptrdığını öğrenmek istiyorum!!! Very Happy
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 24, 2008 6:24 pm

april.rain demiş ki:
diadem demiş ki:

konyadayız biz burda bastırdık Very Happy tişört basan yerler basar sanırım genelde
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 25, 2008 11:49 pm

evet birkaç kişiye sor 10 kişiden 3 ü bi yer biliyordur :p bizde sorarak bulduk dükkanı Smile
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 28, 2008 3:53 pm

sLn demiş ki:
april.rain demiş ki:
diadem demiş ki:

tişört mü yaptrdn hemen nerden yaptrdığını öğrenmek istiyorum!!! Very Happy

Karşıda bi yerde. Yani anadolu yakasında. Reklam yapmak gibi olmasın ama cemil die bi yere bastırdım xD Kadıköy sahilde. Sor gösterirler yani Smile
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 28, 2008 5:00 pm

april.rain demiş ki:
Karşıda bi yerde. Yani anadolu yakasında. Reklam yapmak gibi olmasın ama cemil die bi yere bastırdım xD Kadıköy sahilde. Sor gösterirler yani Smile

karşıdaysa o iş yatar ama sağol Very Happy bulunr mutlaka başka yer
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 1:10 am

sLn demiş ki:
april.rain demiş ki:

karşıdaysa o iş yatar ama sağol Very Happy bulunr mutlaka başka yer

biz konyada bulabildiysek sen istanbulda hemde avrupa yakasında Smile kesin bulursun bir dükkan Wink
eLLie

eLLie

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 10, 2008 10:44 pm

T-shirtü bastırmayı düsünmüyorum ben, kötü hatıralarım var kendi bastırdıklarımla ilgili xD dağılmalar, bicimsizlesmeler, kötü durmalar, parlamalar. Rozet olabilir. T-shirtü yurtdısına gittiğimde alıcam, biraz sabır. ^^
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 23, 2008 11:09 am

eLLie demiş ki:
T-shirtü bastırmayı düsünmüyorum ben, kötü hatıralarım var kendi bastırdıklarımla ilgili xD dağılmalar, bicimsizlesmeler, kötü durmalar, parlamalar. Rozet olabilir. T-shirtü yurtdısına gittiğimde alıcam, biraz sabır. ^^

hadi yaaa Shocked biz de mi bastırmasak ki? eğer böyle kötü oluyorsa paramzı boşa gitceğine bende bu yaz yurt dışına gitcem hem didoya hem kendime alırım bi dane Rolling Eyes beklesek mi aceb?
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Ekim 23, 2008 9:40 pm

gölgeharamisi demiş ki:
eLLie demiş ki:

hadi yaaa Shocked biz de mi bastırmasak ki? eğer böyle kötü oluyorsa paramzı boşa gitceğine bende bu yaz yurt dışına gitcem hem didoya hem kendime alırım bi dane Rolling Eyes beklesek mi aceb?

Bastıracaktım bende ya bastırmasam mı yoksa Sad
BellaCullen

BellaCullen

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPtsi Ocak 26, 2009 2:20 pm

http://t-shirts.cafepress.com/twilight

bu sitede çok güzel orjinal twilight tişörtleri var ama türkiyeye getiriolarmı emin değilim:/
Nedense Edwardın olduğu tişörtler bayan bölümü için sona ermiş hiihihi:D geek
çok güzel tişörtler cidden yaaa..
bende kendime yaptırcaaamm bii sürüü heryerde giyceemm cat
combatforce

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 4:12 pm

Egeedward demiş ki:
Daha tam olarak bunu yapabileceğimden emin değilim ( tshirt kısmından )
ama gene de fikirlerinizi almak istedim.
Tshirtler kaliteli değildi ve ayriyetten baskılar da pek hoş değildi.
O nedenle rozetler daha güzel olur sanırım.

Eğer Tshirt olursa büyük ihtimal ;

Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 Twilightdesign

böyle bir basım olacak ama emin değilim sadece yazı da olabilir;
Mesela Twilight'ın logosu arka tarafta da ''The Forbidden Fruit Tastes The Sweetest'' yazısı. Ama arka kısma birşey yazıyorlar mı o konuda pek bir fikrim yok
ama rozetler gerçeğe dönüştürülebilir.
Rozet boyutu gayet büyük ve hoş, aslında gönlüm Robert yastığı istiyor ama neyse =D

işte bunu da söyleyeyim dedim;

kendinize iyi bakın!

Remzi Kitabevine BREAKING DAWN gelmiştir!

XO.

E

Sevgili arkadaslar Alacakaranlık, Twilight, Yüzüklerin Efendisi, Avatar, Lost gibi ünlü filmlerin lisanslı ürünlerini satan bir site buldum : www.jestyap.com adresinde. Güzel şeyler var, bazıları pahalı olsa da çeşit çok.
combatforce

MesajKonu: Geri: Twilight rozet & tshirtleri isteyen??   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 4:12 pm

BellaCullen demiş ki:
http://t-shirts.cafepress.com/twilight

bu sitede çok güzel orjinal twilight tişörtleri var ama türkiyeye getiriolarmı emin değilim:/
Nedense Edwardın olduğu tişörtler bayan bölümü için sona ermiş hiihihi:D geek
çok güzel tişörtler cidden yaaa..
bende kendime yaptırcaaamm bii sürüü heryerde giyceemm cat

---

www.jestyap.com 'da Twilight takıları, aksesuarları var.
combatforce

MesajKonu: Twilight Alacakaranlık New Moon lisanslı ürünleri   Twilight rozet & tshirtleri isteyen?? - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 29, 2010 4:15 pm

Sevgili arkadaşlar,

kadıköy'de bir magaza buldum, alacakaranlık, yüzüklerin efendisi, avatar, lost gibi ünlü filmlerin lisanslı ürünlerini satıyorlar, site adresi şöyle: www.jestyap.com

bazı ürünleri pahalı, ama yine de çok çeşit var.

Twilight rozet & tshirtleri isteyen??
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Twilight testi ^^
» Twilight t-shirtleri!
» Dergilerde Twilight
» Twilight Soundtrack