Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
diadem

MesajKonu: Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu   Cuma Ağus. 29, 2008 9:29 pm

Psikolo&Psikoterapist Mehtap Kayaoğlu Bireysel Psikoterapi,çocuk ve ergen terapisi,evlilik terapisi ve evlilik danışmanlığı yapıyor.

Çeşitli gazete,dergiler de yazıyor. Radyo programı ile dinleyenlerine yardımcı olmaya çalışıyor.

Öpücük Kutusu 9 öyküden oluşuyor.Bu öykülerde çocuk ve ergenlerin gelişmekte olan dünyasındaki yaşanmış deneyimleri bulacaksınız.

Şu ana kadar okuduğunuz çeviri psikoterapi öykülerinden farklı olduğunu sade ve akıcı dilinde,çözümlerde ki yaklaşımlarda bizim kültürümüze ait olan sevgi ve sıcaklıkda bulacaksınız. Çözümün sevgide olduğunu hissedeceksiniz Bizlere de belki şunu hatırlatacak ,içimizde hep çocuklarımız ve yakın çevremiz için beslediğimiz sevgiyi yarınlara bırakmak beklenmedik ölçüde sorunları davet edebilir.

Belki sizinde etrafınızda 8 yaşında annesini ve kıssa bir süre sonra babasını kaybettikten sonra yakınlarını kaybetmemek için konuşmama karı alan bir Sema vardır.

Belkide tüm ailesini kaybetmiş ve yeni bir aile bulmak zorunda kalıp size sığınan Ahmet

Belki de sizden veremediğiniz sevgiyi almak,sizin dikkatinizi çekmek için farklı dışa vurumlar gösteren çocuklar,o delianlılık,genç kızlık dönemlerinde dikkatsizce söylenmiş bir söz onların yeni yapılandırmaya çalıştıkları dünyalarını nasıl etkilendiğini okudukça sizde sıksık hüzünlenip hatalarınızı görme fırsatı bulacaksınız.

Mehtap Kayaoğlu’nun kitabını okuduktan sonra körpe dünyalara bakışınız değişirken içinizde sakladığınız sevgi dışarı çıkacak yada daha da büyüyecek

ben psikoloji kitabı okumayı sevmem ama bu kitabı tek solukta okumuştum gerçek haayt öykülerinden derlenmiş ve gerçek bir psikoloğun yazdığı harika bir kitap Smile

But you think that I can't see
What kind of man that you are
If you're a man at all
Well I figure this one out on my own
I'm screaming I love you so
My thoughts you can't decode
Kullanıcı profilini gör
Egeedward
Admin

MesajKonu: Geri: Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu   Cuma Ağus. 29, 2008 9:39 pm

vay,güzelmiş :]
psikolojiyi çok severim valla xDDD <3
dersini tabii ahaha bilmiyorum hiç kitaplarını okumadım ama
bakalım , daha sırada çok kitap var onu da sıkıştırırım bir yere =)

Twilghters Are All Over The World

Kullanıcı profilini gör

Öpücük Kutusu - Mehtap Kayaoğlu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mehtap Altunok Resimleri
» Cevap Kutusu Arkaplanı
» Hızlı Cevap Kutusu
» HIZLI CEVAP KUTUSU VE + REP VERME
» phpBB3 Arama Kutusu