Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Karakterine en çok uyan oyuncular?

+5
Egeedward
gölgeharamisi
sLn
Dora
diadem
9 posters

Sizce canlandırdığı karaktere en çok uyan oyuncu kim?
Kristen Stewart (Bella Swan)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap8%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Robert Pattinson (Edward Cullen)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap23%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Billy Burke (Charlie Swan)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap0%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Peter Facinelli (Carlile Cullen)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap0%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Elizabeth Reaser (Esme Cullen)
 0% [ 0 ]
Nikki Reed (Rosalie Hale)
 0% [ 0 ]
Ashley Greene (Alice Cullen)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap54%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 54% [ 7 ]
Jackson Rathbone (Jasper Hale)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap8%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Kellan Lutz (Emmett Cullen)
Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_lcap7%Karakterine en çok uyan oyuncular? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Taylor Lautner (Jacob Black)
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
diadem

diadem

Karakterine en çok uyan oyuncular? Empty
MesajKonu: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 12:50 am

Dökülün bakalım gördüğünüzde işte kitaptaki karakterin aynısı dediğiniz oyuncu kim?
(şık sayısı yettiğince oyuncu yazabildim ^^; )

açıkcası benimki Alice her ne kadar Edward, Bella ve Emmett'ıda çok benzetsemde kitaptaki karaktere en çok benzettiğim oyuncu Ashley Smile
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:19 am

Didem katılıyorum. En güzel oyuncu seçimi Alice olmuş. Ashley çok yakışmış Alice rolüne. king
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 4:06 pm

bence buna karar vermemiz için izlememiz lazm tabi dış görünüşe göreyse o farklı
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 5:07 pm

sLn demiş ki:
bence buna karar vermemiz için izlememiz lazm tabi dış görünüşe göreyse o farklı

dış görünüş olarak Wink
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPaz Eyl. 07, 2008 3:14 pm

bencede alice en uygunu olmuş edwarda uyacak karakter zaten çoook zor bulunurdu hatta bulunamazdı Very Happy ama robert az biraz olsun tipiyle aradaki farkı kapatabiliyor olsa bile :d kitaptaki hali (dış görünüşüyle) en güzel yansıtan alice Twisted Evil
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:04 pm

bn emmett i çok sevdim rosalie yle de çok yakışıyolar bella için kristen de iyi seçim
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPaz Eyl. 07, 2008 4:06 pm

ben emmetin Very Happy sesine bitiyorum bence iki sevgilisini yemiş özelliğine çok uyuyor sesi:D
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 11:58 am

gölgeharamisi demiş ki:
ben emmetin Very Happy sesine bitiyorum bence iki sevgilisini yemiş özelliğine çok uyuyor sesi:D

ahaha lol!
Emmett'e bayılıyorum. Oyuncak ayı afro Çok sevimli ama. ^^,
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 12:50 pm

Alice Alice Aliceee.
bu kadar tatlı bir insan olabilir mi =D
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 1:25 pm

emmett emmett emmett Very Happy
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 2:04 pm

emmett telefonumun wallpaper'ı Cool
aslında çok böyle sert biri gibi duruyor emmett ama acayip tatlı =D
xD

alice çok şeker. XD
ahaha tamam xDD
L.I.Y.A.R

L.I.Y.A.R

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyPtsi Eyl. 29, 2008 2:41 pm

Alice...
zaten sadece Alice!!
diğerlerinin hiçbiri zerre kadar uymamış bana göre.
EsRard

EsRard

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 9:50 pm

bence bella.. abartılı güzelliği yok kitaptaki gibi.. edward hiç olmamış ama study
SoapBubble

SoapBubble

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptySalı Ocak 20, 2009 8:33 pm

Bence başta Alice olmak üzere sırasıyla Emmett, Bella ve Edward. Alice'i mükemmel uydurmuşlar
decode.

decode.

MesajKonu: Geri: Karakterine en çok uyan oyuncular?   Karakterine en çok uyan oyuncular? EmptyC.tesi Ocak 31, 2009 9:57 pm

ya aslında mantıklı bakıldığında alice.. kitapta betimlendiği gibi peri kızına benziyo king ama şöyle de bi durum var bence rob edward gibi kusursuz güzelliğe sahip ve ağır bi karakteri mükemmel yansıtmış. Gülüşü, bakışları, mimikleri, kendini frenlemeye çalışan bazen de kendini beğenmiş megolaman tavrı falan muhteşem oturmuş üstüne.. yani dış görünüşü karaktere bürünmeyle birleştirirsek bence edward, ama alice'n de kusursuz olduğu su getirmez bi gerçek

susuyorum Laughing

Karakterine en çok uyan oyuncular?
1 sayfadaki 1 sayfası