Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir feketin filmi - Titanic

+2
Lord_Revan
diadem
6 posters
YazarMesaj
diadem

diadem

Bir feketin filmi - Titanic Empty
MesajKonu: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 5:06 pm

Bir feketin filmi - Titanic Titanic_5

Tür : Romantik / Dram / Felaket
Gösterim Tarihi : 18 Şubat 1997
Yönetmen : James Cameron
Senaryo : James Cameron
Görüntü Yönetmeni : Russell Carpenter
Müzik : James Horner
Yapım : 1997, ABD , 194 dk.

Oyuncular

Leonardo DiCaprio (Jack Dawson) , Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater) , Billy Zane (Caledon Hockley) , Kathy Bates (Molly Brown) , Bill Paxton (Brock Lovett) , Gloria Stuart (Yaşlı Rose Dawson Calvert) , Frances Fisher (Ruth DeWitt Bukater) , Bernard Hill (Kaptan Edward J. Smith)

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan "Titanik faciası", dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. "Titanic" adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu "Düşler Gemisi" nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi "Titanic", bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve "En İyi Film" dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.

hayatımda ağlama krizine girdiğim iki filmden biri çok güzel film beah =)
Lord_Revan

Lord_Revan

MesajKonu: Geri: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 7:35 pm

Defalarca izlediğim ve beni derinden etkileyen üstüne üstlük hüngür hüngür ağladığım nadir filmlerdendir. Her izlediğimde fena olurum. Şarkılarını döndürüp döndürüp dinlemişliğim vardır. Hele o geminin ucunde gün batımına karşı olan sahnede çok garip olmuştum. O şarkı hala favorilerim arasındadır. Crying or Very sad Arşivimi 1080p olarak süsler.
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 8:25 pm

güzel bi filmdi baya etkilenirim ne zmn izlersem ama her izlediimde taş kalpliliim devreye girio ağlayamıyorum garip bi ruh hali oluo bnde Razz

En son sLn tarafından Perş. Ekim 02, 2008 9:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dora

Dora

MesajKonu: Geri: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 9:03 pm

Herkesin ağladığı nedense benim hiç bir şey hissetmediğim film. Rolling Eyes
Ya gitgide duygusuzlaşıyorum ya da harbi bende bi' sorun var. Twisted Evil
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 10:35 pm

buraya yazdığım mesajda yok ya delircem Suspect
neyse bende bu filmi çoook beğeniyorum geçenlerde ağlamaya ihtiyacım vardı ama bir sebep bulamıyordum Smile bende hemen bu filmi izlemeye başladım Razz birazda kendimden gelen bir zorlamayla sonlarına doğru hüngür hüngür ağlıyordum Smile ama normalda olsa izlerken ağlamam Very Happy
nagıhan

nagıhan

MesajKonu: Geri: Bir feketin filmi - Titanic   Bir feketin filmi - Titanic EmptyPerş. Ekim 02, 2008 2:47 pm

Nasıl ağlamamayı başarıyorsunuz anlamadım. Ben bunu 15 kere falan izledim hepsınde de ağladım. (Ama şöyle bir sorun var; ilk izlediğimde çok küçüktüm ve korkudan ağlamıştım. Geminin batış sahnesi gerçekten korkunç... Embarassed )

Bir feketin filmi - Titanic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En son hangi filmi izledin?