Twilighters in Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Turkiye Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!

+13
edwardbells*
aliye
dicle_341
EsRard
diadem
nagıhan
Egeedward
april.rain
alice
L.I.Y.A.R
gölgeharamisi
sLn
Dora
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
gölgeharamisi

gölgeharamisi

Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 7:18 pm

new moon yok mu affraid ben hep aynı anda alırım hayalleri kuruyordum affraid of ya neyse buna da şükürb Rolling Eyes
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 7:58 pm

Allah'ım çok mesudum öyle böyle değil. Kapakları değiştirmemeleri gayet iyi olmuş Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 8:38 pm

Phanessa demiş ki:
Allah'ım çok mesudum öyle böyle değil. Kapakları değiştirmemeleri gayet iyi olmuş Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

evet kapaklardan sinir bozuculuk değil Smile karizma fışkırıcak Smile
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 9:33 pm

gölgeharamisi demiş ki:
Phanessa demiş ki:

Uyduruk kaydırık birşeyler yaparlar diye korkmuştum ben açıkcası. Yaşasın karizmatik kapaklar Very Happy
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 9:59 pm

Phanessa demiş ki:
gölgeharamisi demiş ki:
Phanessa demiş ki:

Uyduruk kaydırık birşeyler yaparlar diye korkmuştum ben açıkcası. Yaşasın karizmatik kapaklar Very Happy
zaten yapmşlardı da işte sonradan epsilon da akıllar başlara geldi Razz
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:04 pm

sLn demiş ki:
Phanessa demiş ki:
gölgeharamisi demiş ki:
Phanessa demiş ki:

zaten yapmşlardı da işte sonradan epsilon da akıllar başlara geldi Razz

evet ya o dharma daki kapak neydi öyle. seviyoruz epsilonu
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:10 pm

ah bi gelsinler...kapaklarına bakmadan okumaya başlıcam...bi elime alıp dokunabilsem o kitapların anlayacağım dilde olanlarına...aaaah ah Very Happy
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPtsi Ekim 13, 2008 10:15 pm

diadem demiş ki:
ah bi gelsinler...kapaklarına bakmadan okumaya başlıcam...bi elime alıp dokunabilsem o kitapların anlayacağım dilde olanlarına...aaaah ah Very Happy

yaşasın sözlüksüz kitap okuyabilmek Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 14, 2008 4:10 pm

Phanessa demiş ki:
diadem demiş ki:

yaşasın sözlüksüz kitap okuyabilmek Very Happy

bencede Smile
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 14, 2008 4:25 pm

perşembe mi? yani sadece 2 gün sonra mı? aman tanrım D:!!!
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 14, 2008 5:06 pm

Ama anlamadığım şu twilight'in zaten türkçesi vardı. Bi kapak değişikliği yapmak o kadar mı zamanlarını aldı yani? İçini pek değiştirdiklerini sanmıorum. Yine de new moon olsaydı daha iyi olurdu. Daha sonra basılıcak dedikleri kaaaaç ay sonra olur kim bilir.
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 14, 2008 7:08 pm

yaa ben facebook da ilk iki kitap perşembe (en geç pazartesi) çıkacak diye okudum umarım doğrudur ikisini birden alıverelim Rolling Eyes
bengu237

bengu237

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptySalı Ekim 14, 2008 10:31 pm

epsilonu son arayanlara ilk 2 kitap aynı anda çıkıcak denmiş inş doğru olan budur anlicazz 1 gün snraa! Very Happy
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 6:40 pm

bengu237 demiş ki:
epsilonu son arayanlara ilk 2 kitap aynı anda çıkıcak denmiş inş doğru olan budur anlicazz 1 gün snraa! Very Happy

bu çok harika bir haber cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 7:15 pm

Awww, desenize çok çok az kaldı =D. <33 I love you I love you I love you
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Ekim 15, 2008 7:19 pm

gölgeharamisi demiş ki:
bengu237 demiş ki:

bu çok harika bir haber cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Yaşasın. Yaşasııın. Çok mesudum. Hemde çok çok çok çok çok ve de çok Very Happy
april.rain

april.rain

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:20 pm

Bugün gittim ve beyaz adam'a sordum. Saolsun ordaki adam bayaa ilgili bu tür kitaplarla hemen yardımcı oldu Very Happy Size perşembe dediyseler bile ancak diğer hafta içinde gelir dedi. Daha önce geliceğini sanmıomuş. Ama düzenli olarak arayıp sorucam ben Very Happy
Phanessa

Phanessa

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17, 2008 8:32 pm

Bende dün bütün Bursa'yı talan ettim ama yoktu. Hafta içi tekrar bakıcam artık Very Happy
sLn

sLn

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17, 2008 8:32 pm

april.rain demiş ki:
Bugün gittim ve beyaz adam'a sordum. Saolsun ordaki adam bayaa ilgili bu tür kitaplarla hemen yardımcı oldu Very Happy Size perşembe dediyseler bile ancak diğer hafta içinde gelir dedi. Daha önce geliceğini sanmıomuş. Ama düzenli olarak arayıp sorucam ben Very Happy
haha ben o adamı biliorm sırtımı sıvazladı geçen gidip kitap istediimde hatta ondan istememştm ama yanmda belrdi birden Razz
gelr ya en yakn zamanda
nagıhan

nagıhan

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyCuma Ekim 17, 2008 9:42 pm

Arkadaşlar kitaplar çıkmış sonunda hatta ben epsilon dan sipariş verdim hem twilight hem de new moon hafta içi ellerimde olacak. mutluluktan havaya uçmak üzereyim Very Happy Laughing Smile
diadem

diadem

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 6:54 pm

off kitaplar uğruna ceza yedim dershanede Very Happy şimdi şeydadalar yarın kavuşcam kitapcıklarıma cheers ahhh çok mutluyum okuyabileceğim hemde seri bir şekilde ve tam olarak anlayarak Very Happy
eLLie

eLLie

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 8:57 pm

Aldım aldım ! lol!
D&R'a gitmistim. Orada calısan kadının elindeydiler, daha yeni kutulardan cıkıyorlardı-tarihi an *.*- direk üstüne atladım kadının 'yeniağğğğy ! ' diye. Kadın 'ağğğy ! imdaağt! ' diye bağırdı. Evet, bağırdı. Sonuc: Kitap odada duruyor. Ama okumam yasak. Neden? Kitap sınavım var 2 kitaptan, 2 sinide okumadım.
T.T Lanet.
gölgeharamisi

gölgeharamisi

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 10:22 pm

kitaplar elimde sonunda Smile bu gerçekten harika bir şey cheers cheers evet hemen okumaya başladım ama çevirisi biraz kötü olmuş gibi geldi bana Evil or Very Mad mesela aliceden bahsedilen yerde rosalie yazmışlar tırnakları bazen yanlış yerlere koymuşlar... neyse eninde sonunda Smile türkçe ya o yetsin artık Razz
Egeedward
Admin
Egeedward

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ekim 18, 2008 11:33 pm

aman tanrııııııııım XDDDDD.
of remziye gelmemiş daha ama yarın öbürsü gün gelir herhal...
ahh...
olsun 98762464 tane alırım sorun değil xD.
edward_luvers

edward_luvers

MesajKonu: Geri: Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!   Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!! - Sayfa 3 EmptyPaz Ekim 19, 2008 1:41 pm

heeyy Very Happy yuppi bende dost tan aldım YENİ AYımı cook mutluyum Razz cheers study

Kitaplar Türkiye'ye Geliyor!!
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Film erken mi geliyor!!!!!
» ne tarz kitaplar okuyorsunuz?